GUGI
Interaktyvios pasakos ir žaidimai mažiesiems

Interaktyvi Lietuvos etnografinių regionų lopšinių knygelė -

tikras autentiškumo švyturys lietuviškų lopšinių rinkoje. Lietuvos kompiuterinės grafikos meistrų su begaline meile ir kruopštumu išpieštas kiekvienas knygelės personažas pakerės nuoširdumu ir besišypsančiomis akimis ne tik pačius mažiausius lopšinių mylėtojus. Be to, dainuojančius knygos personažus gali išgirsti! Tereikia parsisiųsti nemokamą programėlę išmaniajam telefonui ir ekrane pasirodžiusiame Lietuvos žemėlapyje pažymėti regioną, kurio lopšines norite išgirsti. Vienu paspaudimu mėgausitės autentiška mūsų senolių tarme skambančiomis lopšinėmis. Lietuvos etnografinius regionus padės pažinti ne tik lopšinės ir skirtingos tarmės, bet ir autentiški drabužiai, kuriais vilki ir animuoti, ir iliustracijose pavaizduoti kaukų personažai. Smagios pažinties su Gugi pasauliu, kuriuos galėsite pažinti ir su jais keliauti dar kuriamose istorijose ir žaidimuose.

Padovanokite sau ir savo mažiesiems unikalią galimybę kas vakarą niūniuoti savo krašto istoriją. Tegul Jūsų namai prisipildo autentiško lietuviškumo dvasia.Aplikacija "Gugi lopšinės"

Įdiegus „Gugi lopšinių“ aplikaciją , spausdintos knygelės puslapiuose atgis animuoti kaukų personažai ir regionų tarmėmis dainuos autentiškas penkių Lietuvos regionų lopšines.

Kad naudotumėte aplikaciją, reikia:

-           įsigyti spausdintą knygelę “Lietuvos etnografinių regionų lopšinės”;

-          parsisiųsti  bei įdiegti aplikaciją į savo telefoną ir/ar planšetę.

-          Įjungus programėlę ir nukreipus mobilųjį įrenginį į knygos puslapiuose esančius žemėlapius, knygos puslapiuose atgis 4D personažai.

Galėsite klausytis ir kartu dainuoti su personažais, skaitydami ar išmokdami spausdintoje knygelėje užrašytus dainų žodžius.

Lietuvos etnografinius regionus padės pažinti ne tik lopšinės ir skirtingos tarmės, bet ir autentiški drabužiai, kuriais vilki ir animuoti, ir iliustracijose pavaizduoti kaukų personažai.

(Smagios pažinties su Gugi pasauliu, kuriuos galėsite pažinti ir su jais keliauti dar kuriamose istorijose ir žaidimuose.)